czwartek, maja 22, 2014

Mały kraj na wielkie wakacje

Uwielbiam planować - począwszy od planu dnia, planu weekendu, planu spotkania służbowego, planu imprezy po plan wakacji. W tym roku po raz drugi wybieram się z mężem do Chorwacji, która rozkochał nas w sobie odkąd tylko przekroczyliśmy granicę tego kraju. Dwa lata temu nasze wakacje od początku były nastawione na "leżing, plażing, smażing". W tym roku wakacje spędzamy aktywnie: bierzemy do samochodu namiot i mamy zamiar penetrować ten kraj po kawałku. Kiedy zaczęłam myśleć o planowaniu wczasów objazdowych, ogarnęły mną wątpliwości - jak w kilka dni zobaczyć najwięcej Chorwacji? Z pomocą przyszła mi Chorwacka Wspólnota Turystyczna, która przesłała mi bezpłatny zestaw bez którego ani rusz. Komplet składa się z kolorowych przewodników po Chorwacji (w tym dwa po angielsku), mapę drogową oraz informacje turystyczne. Chcecie otrzymać taki bezpłatny zestaw? Wystarczy napisać maila (info@chorwacja.home.pl) z próbą o przesłanie przewodników oraz podanie adresu do wysyłki. Ja czekałam dwa tygodnie. 

Jeżeli ktoś z Was planuje wakacje w Chorwacji, zastanawia się nad wyborem miejsca wypoczynku lub po prostu chce uzupełnić informacje o tym kraju - polecam ten komplet. Prezentuje się on tak jak na zdjęciach poniżej:

2 komentarze:

  1. Ja jestem typem domatorki, więc ciężko mnie namówić a jakiekolwiek wakacje, ale moja kuzynka uwielbia podróże i właśnie w ubiegłym roku była w Chorwacji. Wróciła z stamtąd oczarowana, więc zapewne i w tym roku ponowi swój wyjazd, dlatego jej polecę powyższy komplet.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że wyszli z taką inicjatywą. To się chwali.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Okrety Myśli , Blogger