piątek, maja 23, 2014

Nowości - stosik na upalny czerwiec

Każdego wieczora jeżdżę na rowerze wybrane trasy. Dzisiaj postanowiłam, że do plecaka wezmę odciążenie w postaci książek. Jednakże był to tylko dodatkowy pretekst, aby wejść do biblioteki i zobaczyć co słychać w półce z nowościami. Niestety trafiłam na jakiś gorszy dzień, bo w nowościach nic mnie nie zainteresowało. Poszłam na dział kryminalny i tam znalazłam coś dla siebie. Ostatnio zauważyłam, że czytam głownie kryminały, ale dobrze mi z tym! Tylko one dostarczają mi tak wielu emocji i wrażeń :)

1. Tess Gerritsen - "Grawitacja" - jedna z grona moich ulubionych autorek. Jej książki biorę zawsze w ciemno i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.
2. James Patterson - "Bikini" - O autorze słyszałam wiele, jednak nigdy nie przyszło mi zapoznać się z jego twórczością. Dodatkowo zachęciła mnie okładka i tytuł.
3. Anne Holt - "Śmierć demona" - autorka pochodzące ze Skandynawii, o której już wiele czytałam na blogach. Czerwiec spędzę z jej książką.
4. Laura Izabela Jurga - "Moje pory roku" - egzemplarz do recenzji od wydawnictwa Esprit.

Znaleźliście coś dla siebie? Mieliście okazję czytać już którąś z wyżej wymienionych książek?

9 komentarzy:

 1. Stosik interesujący. Lubię Gerritsen. Grawitacji nie miałam jeszcze okazji poznać, więc czekam na wrażenia. Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która również lubuje się w twórczości Gerritsen. Powiedziała mi ze jej ulubiona książka autorki to właśnie "Grawitacja", dlatego też postanowiłam nadrobić ten tytuł :)
   Oczywiście na blogu pojawi się moja opinia o egzemplarzu.
   Również pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Żadnej nie znam :) Miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam jedynie ,,Bikini'', ale niestety nie przypadło mi do gustu. Uwielbiam natomiast twórczość Tess Gerritsen, dlatego myślę, że "Grawitacja" będzie ciekawą, emocjonującą lekturą. Życzę miłego czytania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam nadzieję, że z powieścią Tess spędzę miłe chwile.
   Wiesz, o "Bikini" słyszałam już kilka opinii zarówno tych pozytywnych i negatywnych. Chcę sama poznać książkę i ocenić :)

   Usuń
 4. Z chęcią podkradłabym Ci książkę Gerritesen. Przyjemnego czytania!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wkrótce podzielę się swoją opinią. Dziękuję :)

   Usuń
 5. Lubię twórczość Tess Gerritsen więc z przyjemnością przeczytałabym "Grawitację"
  Miłego czytania! :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Okrety Myśli , Blogger