czwartek, lutego 16, 2012

Ildiko von Kurthy - "Podróż po miłość"

Tytuł: "Podróż po miłość"
Autor: Ildiko von Kurthy
Wydawnictwo: G + J Gruner +Jahr Polska
Rok wydania: 2007
Liczba stron: 232
Ocena: 4/6

Szczególną sympatią darzę kryminały i thrillery, ale czasem (zwłaszcza teraz po egzaminie z prawa rodzinnego i nieletnich) dobrze było przeczytać coś innego, albo mówiąc w prost tanie romansidło.

Książkę bardzo szybko i przyjemnie się czyta. Napisana prostym językiem.

Historia kobiety Anabelli, która sama chyba nie wie czego tak na prawdę chce. W dodatku czuję się niezbyt atrakcyjna, bo co to wzrost średni, włosy w nieładzie, 4 kg nadwagi, no i biust w rozmiarze 80A.Pewnego dnia po prostu decyduje się na wyjazd na Majorkę, jej bagaż zaginął, a ona na miejscu poznaje przystojnego mężczyznę na jachcie.Chciała zmienić coś w swoim życiu, dowiedzieć się czy chce zmian, czy może zostawić wszystko po staremu ... .

W pewnym momencie poznaje swoją 'rywalkę', przez przypadek dowiaduje się, że Sonia to ta Sonia co dzwoni do jej chłopaka bo komputer jej 'nie działa'. Jednak na przyjęciu okazuje się, że Sonia znalazła swojego księcia z bajki i porzuciła marzenia o super-Bennim. I tu kolejna rozterka bohaterki ... bo jak można już nie chcieć jej kochanego wspaniałego Benniego? No jak?

Zakończenie przewidywalne, ale przygody bohaterki rekompensują wszystko.


Paulina

1 komentarz:

  1. Kiedyś ją nabyłam i... położyłam. Ale teraz wiem, że sięgnę po nią w chwili wytchnienia...

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Okrety Myśli , Blogger