środa, stycznia 23, 2013

Nawiązanie współpracy


Współpraca z wydawnictwami jest dużą przyjemnością, jednak wiąże się również z wieloma obowiązkami i systematycznością. Nic chciałam nawiązywać współpracy z pierwszym lepszym wydawnictwem, bo nie na tym sztuka polega. Nie jestem osobą która czyta książki 'na wyścigi', tylko każda z przeczytanych przeze mnie książek musi być dokładnie przestudiowana. Dzisiaj mija dokładnie rok jak pracuję zawodowo. Dodatkowo cały czas wkręcam się w branżę Human Resources, czytam wiele książek klasy business tak wiec pomyślałam o współpracy z wydawnictwem tej branży. Napisałam maila do jednego z nich, określiłam jakie książki mnie interesują i otrzymałam pozytywną odpowiedź.
W dniu dzisiejszym otrzymałam pierwszy egzemplarz książki do recenzji od wydawnictwa Onepress. Jaki jest jego tytuł? Póki co nie zdradzę :) Obserwujcie bloga a z pewnością lada dzień pojawi się recenzja.
Czy ktoś z Was ma/miał okazję współpracować z tym wydawnictwem? Jakie są Wasze wrażenia?14 komentarzy:

 1. Gratuluję! :) Ja z samym One Press to nie, ale recenzuję książki wydawane pod znakiem Sensus oraz Septem. Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolona z kontaktu i ze współpracy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję. Bardzo rozsądnie podchodzisz do współpracy z wydawnictwami - to się chwali. Rzucanie się na na "darmowe" egzemplarze często jest bezmyślnością, tym większą jeśli czas pochłania praca i dom.
  Zmierzając jednak do meritum, życzę owocnej i udanej współpracy, nie znam tego wydawnictwa, ale patrząc po tytułach, ma interesujące, profesjonalne pozycje. Powodzenia :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za dobre słowo.
   Zanim napisałam do wydawnictwa dokładnie sprawdziłam jakiego rodzaju książki wydają i są to naprawdę książki z wyższej półki. Sami zaś autorzy to profesjonaliści w swoich dziedzinach. Zobaczymy jak się ułoży moja współpraca z nimi. Mam nadzieję że owocnie :)

   Usuń
 3. Gratulacje! Owocnej współpracy życzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i życzę, aby współpraca trwała jak najdłużej i przebiegała bezproblemowo. Czekam na recenzję! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, dzięki.
   A recenzja pojawi się niebawem.

   Usuń
 5. Bardzo mi się podoba twoje rozsądne podejście do współpracy z wydawnictwami. Tylko pogratulować dystansu do tej sprawy. Życzę ci również, aby współpraca z wydawnictwem Onepress, przebiegała owocnie i bezproblemowo. Osobiście nie znam tej firmy, więc czekam z ciekawością na pierwsze recenzje książek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i życzę owocnej współpracy. (:

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Okrety Myśli , Blogger