czwartek, marca 21, 2013

Joy Fielding "Julio, gdzie jesteś?"

Autor: Joy Fielding
Tytuł: "Julio, gdzie jesteś?"
Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2005
Liczba stron: 384
Ocena: 5/6

Z autorką już się spotkałam przy książce "Strefa Szaleństwa", która mnie wręcz porwała w bieg historii którą przedstawiała. Dlatego też widząc tą pozycję na półce w bibliotece nie wahałam się cni trochę. Aczkolwiek przyznam się, że początkowo odczytałam tytuł "Jutro, gdzie jesteś?", he he he.
"Julio, gdzie jesteś?" polecam bardzo, gdyż pozycja wciąga w historię, gdzie matka mając dwie córki stara się o względy tej która ją opuściła, ciągle zastanawiając się co zrobiła źle i pragnąc wszystko naprawić. Czytamy o przeżyciach jakie przeżywa matka, której dziecko znika bez śladu. Policja ze śledztwem stoi w martwym miejscu, a matka w rozpaczy szuka swej córki, gdzie tylko może, przy okazji dowiadując się jak nie wiele o niej wie (przez kilka lat Julia mieszkała z ojcem). Przez cała sytuację ze zniknięciem Julii matka zapomina o swojej drugiej córce, nie omieszkam dodać oddanej córce.
Koniec ... zaskakujący, przyznaję, że zaskoczył mnie, gdyż nie próbowałam nic przewidywać co się stało. Mimo dość przykrego końca, cieszy mnie reakcja matki. Bo by córka mogła coś takiego zrobić to jest straszne ... .

* * *
Fakt faktem nie było mnie dość długi czas, aczkolwiek dopiero teraz Karolinko mnie doganiasz z postami, dałam ci szansę na to :P Nie no żart. Tak szczerze mojej współautorce wspomniałam, że przestanę pisać, ale jeszcze się zastanowię nad tym :) A co recenzować mam oj mam :)

5 komentarzy:

 1. cieszy mnie taka ocena bo upatrzyłam sobie innąksiązkę tej autorki

  OdpowiedzUsuń
 2. It is the bеst time to maκe a few plans fог the long run and it's time to be happy. I'ѵe
  leаrn this publіѕh and if I could
  I wіsh to suggеst you fеw faѕcinаtіng things or advice.
  Perhaps you сould ωrite nеxt aгtіcles rеferring to this
  articlе. I wіsh to lеarn more thіngѕ appгoximatelу іt!


  Feel fгеe to surf to my wеb sitе; https://www.xing.com/profile/Ipadscreen_repairMalaysia

  OdpowiedzUsuń
 3. Thanκs a lot for ѕharing this with all of us yοu actually recognize ωhat you're talking about! Bookmarked. Please also seek advice from my web site =). We could have a link change agreement between us

  my web-site: http://ipadrepairpenang.webnode.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. What a іnformаtiоn оf un-ambiguity and prеsеrνеness of precious knowledge regardіng unеxpected feelings.


  Haνe a look at my site; ipad repair ayer keroh

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Okrety Myśli , Blogger